Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

NOVINKY

KALENDÁŘ

Kalendář zápasů

Kalendář zápasů sezóny 2017/2018
DatumSoupeřMísto
8.9.2017 18:00 hodSF SK Kotlářka EN Praha = výhra 4:0venku - Na Kotlářce 1, Praha 6
22.9.2017 18:00 hodTJ Ostrava KST = výhra 4:1
venku - Varenská 40a, Ostrava
27.9.2017 19:00 hod LIGA MISTRŮTTF Liebherr Ochsenhausen ( GER ) = prohra 1:3venku - Dr. Hans Liebherr Halle, Riedstraße 44, 88416 Ochsenhausen, Německo
29.9.2017 18:00 hodSKST Charvát Baník Havířov = výhra 4:1venku - Školní 1, Havířov
6.10.2017 18:00 hodKT Praha = výhra 4:0
venku - Sportovní 1370, Praha 10
11.10.2017 19:00 hod LIGA MISTRŮSPG Walter Wels ( AUT ) = výhra 3:0venku - Sporthalle Vogelweide, NMS6, Porzellangasse 44-46, 4600, Wels, Rakousko
13.10.2017 18:00 hodDTJ Hradec Králové = výhra 4:0DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
20.10.2017 18:00 hodTTC ELIZZA Praha EUROMASTER = výhra 4:0
venku - Heverova 191, Kolín
25.10.2017 18:00 hod LIGA MISTRŮStella Sport La Romagne ( FRA ) = prohra 1:3DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
10.11.2017 16:00 hodSF SKK EL Niňo Praha = výhra 4:0
venku - Na Kotlářce 1, Praha 6
22.11.2017 18:00 hod LIGA MISTRŮTTF Liebherr Ochsenhausen ( GER ) = výhra 3:0DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
24.11.2017 18:00 hodSKST Borová-Liberec = výhra 4:1venku - Borová 90, Borová u Poličky
29.11.2017 18:00 hod LIGA MISTRŮSPG Walter Wels ( AUT ) = prohra 1:3DOMA - POZOR !!! Změna haly !!! Sportovní hala SAREZA, Hrušovská 2953/15, Ostrava
1.12.2017 18:00 hodTJ Sokol Hradec Králové 2 Lunatour.cz = výhra 4:1DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
15.12.2017 18:00 hodKT Praha = výhra 4:1DOMA- Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
21.12.2017 19:30 hod LIGA MISTRŮStella Sport La Romagne ( FRA ) = prohra 0:3venku - Rue des Sports, 49740, La Romagne, Francie
12.1.2018 18:00 hodSF SK Kotlářka EN Praha = výhra 4:2DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
26.1.2018 18:00 hodTJ Ostrava KST = výhra 4:0DOMA - POZOR !!! Změna haly !!! SPORTCENTRUM SMILOVICE, Smilovice 168
2.2.2018 18:00 hodSKST Charvát Baník Havířov = výhra 4:1DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
9.2.2018 18:00 hodDTJ Hradec Králové = výhra 4:3venku - U Labe 427/1, Hradec Králové
17.2.2018 17:00 hod Čtvrtfinále Poháru ETTUVaillante Sports Angers TT ( FRA ) = prohra 0:3venku - 2 Rue des Capucins, 49100, Angers, Francie
21.2.2018 16:00 hodTTC ELIZZA Praha EUROMASTER = výhra 4:0DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
23.2.2018 18:00 hod Čtvrtfinále Poháru ETTUVaillante Sports Angers TT ( FRA ) = prohra 2:3DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
18.3.2018 16:00 hodSF SKK EL Niňo Praha = výhra 4:2DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
30.3.2018 18:00 hodSKST Borová-Liberec = výhra 4:0DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka 3235, Ostrava
6.4.2018 18:40 hodTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz - TTC Ostrava 2016 = výhra 4:0venku - Chelčického 201, Hradec Králové
11.4.2018 18:00 hod 1. Čtvrtfinále Play OffSF SK Kotlářka EN Praha = výhra 4:2DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka
13.4.2018 18:00 hod 2. Čtvrtfinále Play OffSF SK Kotlářka EN Praha = výhra 4:2venku - Na Kotlářce 1, Praha 6
10.5.2018 18:00 hod 1. Semifinále Play OffDTJ Hradec Králové = výhra 4:1DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka
11.5.2018 18:00 hod 2. Semifinále Play OffDTJ Hradec Králové = výhra 4:0DOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka
14.5.2018 18:00 hod 3. Semifinále Play OffDTJ Hradec Králové = výhra 4:2venku - U Labe 427/1, Hradec Králové
21.5.2018 18:00 hod 1. FINÁLE Play OffSF SKK EL Niňo PrahaDOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka
22.5.2018 18:00 hod 2. FINÁLE Play OffSF SKK EL Niňo PrahaDOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka
24.5.2018 18:00 hod 3. FINÁLE Play OffSF SKK EL Niňo Prahavenku - Na Kotlářce 1, Praha 6
25.5.2018 18:00 hod případné 4. FINÁLE Play OffSF SKK EL Niňo Prahavenku - Na Kotlářce 1, Praha 6
28.5.2018 18:00 hod případné 5. FINÁLE Play OffSF SKK EL Niňo PrahaDOMA - Výstaviště Černá louka, Pavilon A2, Černá louka

TÝM TTC

Tým TTC Ostrava 2016 Tomáš Demek, Panagiotis Gionis, Aleksandar Karakašević, Tomáš Tregler, Ondřej Bajger, Petr Korbel

GALERIE

Flickr Album Gallery Pro Powered By: Weblizar
DALŠÍ FOTOGALERIE

AKADEMIE PETRA KORBELA

Chcete trénovat s nejlepšími stolními tenisty?
Pak je pro vás určena akademie Petra Korbela!

Více informací najdete na stránce události na Facebooku, popř. na emailu: info@ttc-ostrava.cz

PARTNEŘI

KONTAKTY

Výstaviště Černá Louka – Pavilon A2, Ostrava, Česká republika

Petr Korbelmanažer, hráč, trenér+420 777 663 718info@ttc-ostrava.cz
Tomáš Demekšéftrenér, trenér mládeže
+420 734 436 525info@ttc-ostrava.cz
Petr Bělíkorganizace, médiainfo@ttc-ostrava.cz
Vlastimil Bijotamarketing, média
Jiří Šlachtamarketing, komunikace+420 736 531 728jiri.slachta@centrum.cz
Milan Szczurekfyzioterapeut, masér
Dominik Piskořkondiční trenér
Pavel Bugajkondiční trenér
MUDr. Radan Gocallékař
MUDr. René Boglevskýlékař
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.