V 6. kole české Extraligy jsme pošesté letos zvítězili

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V pátek 20.10.2017 jsme, netradičně v Kolíně, zvítězili i ve svém šestém ligovém utkání nad týmem TTC ELLIZA Praha EUROMASTER hladce 4:0. V tabulce samozřejmě bez ztráty bodu držíme první místo. Zápas měl netradiční složení obou týmů, náš tým hrál pouze se svými českými hráči, bez svých zahraničních opor a naopak domácí nastoupili s maximálním počtem zahraničních hráčů, tedy se dvěma cizinci, Japoncem a Slovákem a s povinným jedním Čechem. Ani to však domácím k úspěchu nepomohlo, neboť naše trio povolilo soupeřům pouze jeden set. 

 Foto našeho týmu na https://www.flickr.com/photos/150477062@N02/37810020246/in/dateposted-public/ !

 Nejprve Tomáš Tregler porazil Jana Hrnčiříka 3:0 (3,7,6) a rychle jsme vedli 1:0

 Poté nastoupil hrající kouč našeho týmu Petr Korbel a proti němu mladý slovenský reprezentant Samuel Kalužný. I tady však bylo rychle hotovo, Petr Korbel hladce zvítězil 3:0 (7,9,4) a vedli jsme 2:0.

 Nejvyrovnanější duel přinesl třetí zápas. Ondřej Bajger však nezaváhal a ani japonská posila soupeře, Tsubasa Moriya, nezařídila prodloužení zápasu. Ondřej Bajger zvítězil 3:1 (5,10,-8,6) a vedli jsme již 3:0.

 Poslední zápas přinesl duel jedniček obou týmů, na naší straně Tomáš Tregler a za domácí Samuel Kalužný. Náš favorit nechtěl zdržovat odjezd zpět do Ostravy a rychle zvítězil 3:0 (8,8,3) a pečetil naše vítězství na konečných 4:0 !

 Náš tým na na lavičce opět jistil Richard Korbel. Oficiální zápis o utkání na https://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?druzstvo=27582&kolo=7&soutez=2678&rocnik=2017 !

Další ligový zápas hrajeme až 10.11.2017 v 18:00 hod v Praze, ale bude se jednat o možná nejlepší zápas podzimní sezóny. Hostit nás totiž bude tým SF SKK EL Niňo Praha, druhý tým tabulky a očekávaný největší soupeř našeho týmu v boji o ligový titul. 

 Ještě předtím nás však čeká důležitý zápas, již ve středu 25.10.2017 v 18:00 hod, a to poprvé doma v Lize mistrů, v přímém souboji o průběžné druhé místo v naší skupině, kdy hostíme ve 3. kole skupin Ligy mistrů francouzský tým Stella Sport La Romagne ! Vítěz loňského ročníku Poháru ETTU přiveze i obě své nebezpečné asijské posily, díky čemuž je mírným favoritem, naši hráči však chtějí domácímu publiku dopřát příjemného překvapení a v utkání zvítězit ! Zveme všechny fanoušky stolního tenisu, aby nás přišli podpořit, více na http://www.ttc-ostrava.cz/#kalendar ! Utkání můžete on-line sledovat na http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ttc-ostrava-2016-stella-sport-la-romagne-len ! 

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.