V české Extralize bez ztráty bodů, v Lize mistrů soupeř nad naše síly

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V září jsem pokračovali v české Extralize pouze vítězně ! Ve 2. kole jsme 7.9.2018 v domácí premiéře porazili loňského semifinalistu DTJ Hradec Králové 4:0, více o utkání na http://stolnitenisextra.cz/patecni-extraligove-zapasy-v-rezii-domacich-tymu/ .

   Ve 3. kole jsme 28.9.2018 nováčka SKST Hodonín – STAVOIMPEX na jeho stolech porazili 4:1. Premiéru v české Extralize absolvoval v Hodoníně v našem dresu junior Tomáš Koldas a byla to premiéra, na kterou bude ještě dlouho vzpomínat. Dokázal totiž otočit zcela prohraný zápas, když nejprve odvrátil za stavu 0:2 a 4:10 šest mečbolů soupeře v řadě, poté v dalším setu při stavu 1:2 a 7:10 další tři mečboly a naopak v rozhodující sadě proměnil hned svůj první mečbol a zvítězil 3:2 ! Více o utkání na http://stolnitenisextra.cz/martin-koblizek-dotahl-dtj-k-vitezstvi-nad-libercem/ .

Hráči základního týmu Tomáš Tregler, Felipe Olivares a Ondřej Bajger měli po třech domácích kolech nadále 100% úspěšnost.

   Den před utkáním v Hodoníně nás však čekal daleko těžší zápas v Lize mistrů. Na premiérové utkání 27.9.2018 na naše stoly zavítal nejsilnější francouzský tým, vítěz Ligy mistrů 2014 a 2016, AS Pontoise Cergy a jejich síla byla znát. Všichni tři hráči soupeře týden před utkáním absolvovali ve svých národních týmech Francie a Švédska úspěšně ME jednotlivců, Švéd Falck dokonce s medailí v deblu, takže bylo jasné, že budeme hrát s vyrovnaným kvalitním týmem. Naši hráči nedokázali využít několika málo příležitostí ke zvratům, takže jsme favoritovi podlehli 0:3. Více o utkání na http://stolnitenisextra.cz/cergy-v-ostrave-neklopytlo-vyhralo-30/ !

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.