Děkujeme sponzorům, kteří nám pomohli k úspěchům v r. 2018

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Děkujeme našim sponzorům, bez kterých bychom nemohli dosáhnout úspěchů, jež se nám v r. 2018 podařily ! Jsme rádi, že nejen v ČR, ale i mezinárodně úspěšně prezentujeme město Ostrava!!! ( http://www.ostrava.cz ) a Moravskoslezský krajhttp://www.msk.cz ), kde žijeme, sídlíme, trénujeme a hrajeme.

Radost z našich výsledků jistě mají naši další významní sponzoři Ostravské komunikace, a.s.http://www.okas.cz ) a Česká asociace stolního tenisuhttp://www.ping-pong.cz ). S individuální podporou našeho nejlepšího kadeta a jeho trenéra začalo ke konci letošního roku CISO – Centrum individuálních sportů Ostrava ( http://www.ciso.cz ).

K tomu, abychom se stali nejúspěšnějším českým klubem stolního tenisu nám však dopomohla řada našich soukromých sponzorů – ZFP GROUP Sporthttp://www.zfpsport.cz ), FEBE CRAFT s.r.o.http://www.febe.cz ), dodavatelé sportovního vybavení, evropské zastoupení nejvýznamnější stolně-tenisové značky BUTTERFLY, Tamasu Butterfly Europe GmbH ( http://www.butterfly.tt ) a největší český prodejce stolně-tenisového vybavení, STEN marketing s.r.o. ( http://www.vsenastolnitenis.cz ), Miura Hotelhttp://www.miura.cz ), pan Petr Hlošek, GPD a.s. ( http://www.gpd.cz ), KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. http://www.kovoblesk.cz ), Imperial Hotel Ostrava ( http://www.imperialhotelostrava.com ), kde nabízí své služby i Automyčka Car Port, RMT s.r.o. ( http://www.rmt.cz ), ADOP car, a.s. ( http://www.adopcar.cz ), Reprostudio3C s.r.o. ( http://www.reprostudio3c.cz ). Cateringové služby pro naše nejvýznamnější domácí zápasy zajišťuje Restaurace u Rady ( http://www.restauraceurady.cz ).

Mediální podporu našemu klubu pomáhají zajišťovat zpravodajství TV Polar ( http://www.polar.cz ), HEY Radio ( http://www.heyradio.cz ), Česká televize, Televizní studio Ostrava ( http://www.ceskatelevize.cz ), MORAVSKOSLEZSKÝ DENÍK ( http://www.moravskoslezsky.denik.cz ), Deník Sport ( http://www.isport.blesk.cz ), MF DNES ( http://www.idnes.cz ) a samozřejmě Noviny Ostravská radnice vydávané Městem Ostrava ( http://www.ostrava.cz ) nebo Zpravodaj Centrum našeho městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz ( http://www.moap.cz ).

 

A jakých úspěchů v roce 2018 dosáhl klub TTC Ostrava 2016 a jeho hráči a trenéři ?

 

V březnu na Mistrovství ČR dospělých v Praze vybojoval Tomáš Tregler zlatou medaili v mužském deblu.

V dubnu byl klub TTC Ostrava 2016 ohodnocen Městem Ostrava jako Nejlepší kolektiv v ostravské anketě Sportovec roku 2017, viz https://www.ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/sportovcem-roku-je-nikol-tabackova, což je v tak sportovně úspěšném městě, jakým je Ostrava, velkým oceněním !

V květnu pokračovala naše mistrovská šňůra !

Nejprve v Ústí nad Labem na začátku května, na Mistrovství ČR kadetů, získal zlatou medaili v singlu Šimon Bělík, viz http://www.ttc-ostrava.cz/ttc-ostrava-2016-ma-kadetskeho-mistra-cr-ve-dvouhre/. Souběžně tři hráči našeho mužského týmu reprezentovali na MS družstev ve Švédsku, viz http://www.ttc-ostrava.cz/tri-hraci-ttc-ostrava-2016-reprezentovali-tri-sve-staty-ms-druzstev-ve-svedsku/.

A na konci května bylo jasné, kdo je nejlepším týmem v ČR mezi muži, náš tým TTC Ostrava 2016 totiž obhájil loňské vítězství a získali jsme tak v sezóně nejcennější domácí mistrovský titul, viz http://www.ttc-ostrava.cz/ttc-ostrava-2016-podruhe-rade-mistr-ceske-republiky/.

Sezóna mistrovských titulů však neskončila, v červnu jsme sbírku rozšířili !

Netradičně, první víkend v červnu, vyvrcholila domácí mládežnická sezóna Mistrovstvím ČR mládeže družstev, avšak tradičně, v Ostravě. Po oba dny se mládežnická družstva TTC Ostrava 2016 probojovala do finále. V sobotu, mezi kadety jsme získali náš další mistrovský titul, v neděli, mezi juniory jsme se museli spokojit s titulem vicemistrů, viz http://www.ttc-ostrava.cz/ttc-ostrava-2016-mistrem-cr-druzstev-kadetu-vicemistrem-cr-druzstev-junioru/.

Jestliže první polovina roku se vedla spíše v duchu úspěchů na domácí scéně, druhá polovina byla ve znamení našich úspěchů směrem k mezinárodním akcím.

Podařilo se nám potřetí v řadě dostat mezi elitní šestnáctku nejlepších klubů Evropy a na začátku července jsme byli nalosováni do té nejtěžší, ale nejatraktivnější skupiny, viz http://www.ttc-ostrava.cz/ttc-ostrava-2016-potreti-za-sebou-lize-mistru-nejatraktivnejsi-skupine/.

Hlavní sezónní cíl kadeta Šimona Bělíka a jeho osobního trenéra Tomáše Demka se podařilo splnit, získal bronzovou medaili v singlu kadetů na Mistrovství Evropy juniorů a kadetů v Rumunsku a byla to první singlová medaile z MEJ pro ostravského mládežnického hráče za posledních 20 let, viz http://www.ttc-ostrava.cz/vyvrcholeni-uspesne-kadetske-sezony-medaili-ze-singlu-mej/. V roce 2019 nadále zůstává věkově v kadetské kategorii, MEJ se bude konat u nás v Ostravě ( 7.-16.7.2019 ), takže roční cíl obou je opět jasný 🙂 !

V srpnu bylo oznámeno, že trenér TTC Ostrava 2016 a jeden ze dvou zakladatelů klubu, Tomáš Demek, bude novým reprezentačním trenérem kadetů, viz http://stolnitenisextra.cz/tomas-demek-novym-trenerem-ceskych-kadetu/ nebo https://www.ping-pong.cz/novym-trenerem-ceskych-kadetu-je-tomas-demek/.

Tomáš Tregler se na Mistrovství Evropy ve Španělsku v singlu postupně probojoval z kvalifikace až do hlavní soutěže, viz https://www.ping-pong.cz/bezchybny-vstup-boju-na-v-alicante/https://www.ping-pong.cz/aneta-kucerova-zvladla-svoji-premieru-na-na-jednicku/https://www.ping-pong.cz/jancarik-otocil-zapas-s-karakasevicem-vybojoval-postup/, v hlavní soutěži však již jeho cesta, stejně jako jeho reprezentačních kolegů, turnajem skončila, viz https://www.ping-pong.cz/cesti-muzi-uz-na-evropskem-sampionatu-skoncili/.

V Lize mistrů se nám v úvodních zápasech příliš nedařilo, v odvetách jsme však byli našim silnějším soupeřům zdatnými soupeři. V listopadu jsme připravili jedinečný zážitek pro všechny fanoušky stolního tenisu, když jsme doma v Ostravě sahali po vítězství s nejslavnějším klubem světa a oprávněně jsme dostali stolní tenis nejen do hlavního televizního zpravodajství, ale i do mnohých dalších médií, viz http://www.ttc-ostrava.cz/lize-mistru-statecne-vzdorovali-obhajci-titulu-borussii-dusseldorf/.

Naši kadetští reprezentanti úspěšně reprezentovali ČR a náš klub v zahraničí i na domácí scéně, viz http://www.ttc-ostrava.cz/nasi-kadetsti-reprezentanti-uspesni-nejen-cr-i-zahranici/.

V Lize mistrů jsme sice nepostoupili, ale rozloučili se soutěží se ctí a dokázali úspěšně začlenit i naše mladé hráče, dokonce nyní držíme rekord nejmladšího hráče, který v historii Ligy mistrů dokázal vyhrát, samozřejmě i na domácí scéně držíme rekord s účastí nejmladšího českého hráče, který v Lize mistrů nastoupil, o našich závěrečných zápasech v Lize mistrů, viz http://www.ttc-ostrava.cz/lize-mistru-sice-nevyhrali-bojovali-dustojne-se-silnejsimi-souperi/.

Díky všem našim podporovatelům tak mohou naši hráči svými výsledky pomáhat propagovat všechny naše sponzory a tým TTC Ostrava 2016 se může postupně i rozrůstat, aby naši hráči byli schopni konkurovat nejen v ČR, ale i v zahraničí. Poděkování tak patří nejen našim hráčům, ale i těm, kteří jim svoji činností pomáhají se herně stále zlepšovat a o kterých se příliš nepíše. Jsou to naši trenéři Tomáš Demek, Petr Korbel a Stanislav Benda, kteří měli na starost naše dospělé i naše kadety a juniory, trenéři přípravky Iveta Vacenovská a od podzimu i Karol Korbel, kondiční trenér Dominik Piskoř, kterému pomáhá Pavel Bugajhttp://www.simplyfitness.cz ) a v letní přípravě Aleš Paciorek, masér Milan Szczurek, fyzioterapeuté z EliteFyzio ( http://www.elitefyzio.cz ) a lékaři MUDr. Radan Gocal a MUDr. René Boglevský.

V roce 2019 tak chceme navázat na úspěšný rok 2018 a doufáme, že nám přízeň naši partneři zachovají i nadále.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.