Kadet Šimon Bělík v březnu světovou dvojkou a evropskou jedničkou

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ostravský Šimon Bělík je historicky nejvýše postaveným českým hráčem napříč kategoriemi ve světovém žebříčku ! V březnu 2019 je zařazen ve světovém žebříčku kadetů na 2. místě a 1. místě v EvropěCílem v sezóně 2018/2019 je však červencový ostravský evropský šampionát, kde bude chtít svoji loňskou bronzovou medaili ve dvouhře kadetů ještě vylepšit.

Po úspěšném vstupu mezi dospělé, v evropské mužské Lize mistrů, kde dokázal vyhrát své úvodní dva zápasy, jak doma, viz http://www.ttc-ostrava.cz/lize-mistru-statecne-vzdorovali-obhajci-titulu-borussii-dusseldorf/, tak venku, viz http://www.ttc-ostrava.cz/lize-mistru-sice-nevyhrali-bojovali-dustojne-se-silnejsimi-souperi/ a drží tak rekord nejmladšího bodujícího hráče v této nejprestižnější evropské klubové soutěži, ve věku 14-ti let a šesti měsíců, tak postupně stále zlepšuje i své postavení na světovém žebříčku. Nyní bude sice náročné své postavení udržet, neboť již začínají opět na evropské turnaje jezdit i nejlepší čínští kadeti a špička je tento rok velmi vyrovnaná, dokazuje to však, že hodně individualizovaná příprava, kterou v TTC Ostrava 2016 aplikujeme, je cestou úspěšnou. Ocenění Talent roku 2018, které o víkendu obdržel od ČAST, v rámci Mistrovství ČR 2019 v Teplicích, je toho dokladem.

Více o současném postavení českých hráčů viz https://www.ping-pong.cz/breznovy-svetovy-zebricek-prilis-mnoho-zmen-neprinesl/.

Držíme palce, aby on i jeho trenér Tomáš Demek, nadále posouvali české limity blíže a blíže evropské a světové špičce a úspěšně reprezentovali v zahraničí !

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.