Kadet TTC Ostrava 2016 Šimon Bělík začíná rok na 7. místě na světě

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ostravský Šimon Bělík je historicky prvním českým kadetem ve světové desítce ! V lednu 2019 je zařazen ve světovém žebříčku kadetů na 7. místě. Jediný, z první světové devítky, neabsolvoval v loňském roce bodově výhodnější turnaje v Asii, přesto chce své umístění minimálně udržet. Cílem v sezóně 2018/2019 je však červencový ostravský evropský šampionát, kde bude chtít svoji loňskou bronzovou medaili ve dvouhře kadetů ještě vylepšit.

Po úspěšném vstupu mezi dospělé, v evropské mužské Lize mistrů, kde dokázal vyhrát své úvodní dva zápasy, jak doma, viz http://www.ttc-ostrava.cz/lize-mistru-statecne-vzdorovali-obhajci-titulu-borussii-dusseldorf/, tak venku, viz http://www.ttc-ostrava.cz/lize-mistru-sice-nevyhrali-bojovali-dustojne-se-silnejsimi-souperi/ a drží tak rekord nejmladšího bodujícího hráče v této nejprestižnější evropské klubové soutěži, ve věku 14-ti let a šesti měsíců, tak chce postupně, krok po kroku, stále zlepšovat svoji hru a výsledky, letos zejména mezi světovými kadety.

Držíme palce, aby on i jeho trenér Tomáš Demek, nadále posouvali české limity blíže a blíže evropské a světové špičce a úspěšně reprezentovali v zahraničí !

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.