Liga mistrů počtvrté v řadě v TTC Ostrava 2016, začínáme ve čtvrtek 12.9.2019 od 18:00h

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Liga mistrů stolního tenisu čtvrtým rokem pokračuje v Ostravě ! Ostravskému týmu stolního tenisu TTC Ostrava 2016, pod taktovkou legendárního Petra Korbela, se i letos podařilo dostat mezi elitní šestnáctku účastníků prestižní Ligy mistrů, tentokrát jako čtrnáctému nasazenému týmu Evropy. V letošním roce sehraje na domácí půdě celkem tři zápasy a první z nich již tento týden, ve čtvrtek 12.9.2019 od 18:00 hod.

Mistr České republiky 2017 a 2018, Vicemistr ČR 2019, tým stolního tenisu TTC Ostrava 2016, hostí ve čtvrtek 12.9.2019 na ostravském Výstavišti Černá louka ruský klub TTSC UMMC Jekatěrinburg. O tom, že se bude jednat o prestižní a kvalitní souboj svědčí to, že se jedná o loňského finalistu Ligy mistrů, který až ve finále Ligy mistrů podlehl druhému ruskému velkoklubu z Orenburgu. Naopak ve finále ruské ligy se stejným soupeřem vyhrál a pyšní se tak ruským mistrovským titulem z loňské sezóny.

V ruském týmu v letošní sezóně hrají tři špičkoví evropští hráči. Jsou jimi dánská jednička, levák Jonathan Groth ( 27 let ), v současnosti 9. hráč Evropy, ruská jednička Alexander Shibaev ( 29 let ), současný 23. hráč Evropy, který v minulém týdnu, na ME týmů, nedal šanci české jedničce a dvojce, když vyhrál oba své zápasy v souboji Ruska s ČR a dlouholetá chorvatská jednička, déle než dekádu stálý člen chorvatské reprezentace Andrej Gacina ( 33 let ), který nyní figuruje na 25. místě evropského žebříčku.

V domácích barvách se diváci mohou těšit na nejmladší tým nejen Ligy mistrů, ale dokonce i české Extraligy, v jehož čele jsou chilský levoruký reprezentant Felipe Olivares ( 27 let ) a ostravský odchovanec a rodák Ondřej Bajger ( 25 let ). Spolu s nimi letos opět zkusí atmosféru Ligy mistrů i naši mládežničtí reprezentanti, rovněž ostravský rodák, stále ještě kadet, Šimon Bělík ( 15 let ), který loni šokoval úvodními dvěma výhrami ve svých prvních dvou debutových utkáních v Lize mistrů, čímž možná ještě dlouho bude historicky nejmladším hráčem, který v ní dokázal vyhrát a Tomáš Koldas ( 19 let ), jež rovněž již i loni zasáhl do posledního utkání v loňském ročníku. Na trenérské lavičce vedle šéftrenéra Tomáše Demka bude legenda stolního tenisu u nás i ve světě, příležitostně hrající kouč Petr Korbel. Pro naše hráče budou souboje s evropskými hvězdami stolního tenisu především možností sbírat zkušenosti a pro diváky se bude jednat o ojedinělou možnost vidět živě nejkvalitnější evropský klubový stolní tenis.

Souboj s loňským finalistou Ligy mistrů a úřadujícím Mistrem Ruska se odehraje na ostravském Výstavišti Černá louka v Pavilonu A2, utkání začne ve čtvrtek 12.9.2019 od 18:00 hod. V letošním roce se mohou příznivci stolního tenisu těšit ještě na další dvě domácí utkání Ligy mistrů ve stolním tenise, a to nejprve ve čtvrtek 31.10.2019 od 18:00 hod. proti dánskému mistrovskému týmu Roskilde Boardtennis BTK61 a skupinu Ligy mistrů zakončíme utkáním v pondělí 9.12.2019 od 18:30 hod. proti rakouskému mistrovskému týmu SPG Walter Wels.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.