V Lize mistrů jsme sahali po vítězství, české Extralize nadále vévodíme

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V české Extralize jsme vyhráli v říjnu oba naše zápasy a bez ztráty bodu tak držíme pozici nejlepšího českého týmu ! Ve 4. kole jsme 5.10.2018 zvítězili venku proti celku SKST EUROMASTER Liberec 4:1, více info na https://www.ping-pong.cz/favorite-ve-4-kole-extraligy-muzu-nezavahali/ .

O dva týdny později, 19.10.2018, jsme v 5. kole zavítali do Prahy, na stoly štiky letošního ročníku, posíleného týmu KT Praha. Doposud neporažený tým z Prahy jsme nakonec porazili 4:1 a nadále, bez ztráty bodu, udržujeme první místo v tabulce. Výsledky utkání na https://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?druzstvo=31609&kolo=5&soutez=3227&rocnik=2018 .

   Mnohem těžší utkání, než v české Extralize, jsme však tradičně absolvovali v Lize mistrů ! 11.10.2018 jsme sahali po překvapivé výhře v portugalském Lisabonu, kde jsme nakonec, po boji, podlehli loňskému semifinalistovi Ligy mistrů, nejlepšímu portugalskému týmu Sporting Clube de Portugal 2:3 ! Oba naše body zařídil Tomáš Tregler, který ve svém prvním utkání nejprve odvrátil čtyři mečboly, při stavu 1:2 a 6:10, s portugalským reprezentantem Diogo Carvalhem, který výborně zahrál před měsícem na ME v Alicante a utkání otočil na 3:2. Toto vítězství jej tak povzbudilo, že porazil i soupeřovu jedničku, 21. hráče světa, nejlepšího afrického hráče, Nigerijce Quadri Arunu 3:1 ! Bohužel však zůstal v našem týmu bodově osamocen. Více o utkání na http://stolnitenisextra.cz/tregler-porazil-carvalha-i-arunu-ostrava-ale-padla-23/ nebo na https://www.ping-pong.cz/ostrava-prohrala-v-lize-mistru-az-po-boji/ .

Na konci října nás čeká ještě venkovní utkání v Lize mistrů proti nejslavnějšímu klubu Evropy, obhájci loňského vítězství v Lize mistrů, německému týmu Borussia Düsseldorf, a to v pátek 26.10.2018.

Poté již přijdou, v listopadu, oba domácí podzimní vrcholy !

   Nejprve v 6. kole přivítáme doma, ve čtvrtek 1.11.2018 od 18:00 hod, účastníka Poháru ETTU, našeho loňského finálového soupeře SF SKK EL Niňo Praha a bude to opět přímý souboj o čelo české ligové tabulky !

A ve středu, 14.11.2018 od 18:00 hod, nastane skutečný svátek stolního tenisu v České republice ! Do Ostravy přiletí dlouhodobě nejpopulárnější stolní tenista Evropy a jedna ze světových ikon stolního tenisu – německá hvězda Timo Boll a s ním jeho další hvězdní spoluhráči z týmu Borussia Düsseldorf. Tento klub je skutečným fenoménem německého sportu – rekordman v počtu klubových titulů napříč všemi sporty v Německu ! Vyhrál jich již 71 ( !! ), 5x Ligu mistrů6x Pohár mistrů evropských zemí ( PMEZ ), předchůdce dnešní Ligy mistrů, 4x Pohár ETTU30x Mistr Německa26x velmi ceněný Německý pohárV loňské sezóně se mu navíc podařilo získat ojedinělý Triple ( Liga mistrů, Mistr Německa, Německý pohár ), a to již potřetí v historii !!! Nikoho lepšího nelze nyní v Evropě vidět. Forma Timo Bolla přitom nadále narůstá, před měsícem vyhrál již svůj 7. ( !! ) singlový titul Mistra Evropy, před pár dny byl stříbrný na Světovém Poháru a díky mistrovskému TTC Ostrava 2016 zavítá i do našeho Moravskoslezského kraje a města Ostravy, na které má jen ty nejlepší vzpomínky, když zde v r. 2010 ovládl tehdejší Mistrovství Evropy !

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.