Z MČR v Teplicích jsme si odvezli stříbro v deblu mužů a ocenění Talent roku 2018

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Na Mistrovství ČR 2019 dospělých a juniorů U-21 v Teplicích ( 1.-3.3.2019 ) vybojoval Tomáš Tregler stříbrnou medaili v deblu mužů a kadet Šimon Bělík byl slavnostně oceněn jako český Talent roku 2018.

Tomáš Tregler společně se svým spoluhráčem Tomášem Konečným opět prokázal, že patří k nejlepším českým deblistům, když společně prohráli až ve finále. V mixu Tomáš Tregler nestartoval a v singlu bohužel doplatil na los. Jeho soupeřem ve čtvrtfinále byl totiž obhájce titulu, Pavel Širuček, který měl opět na turnaji skvělou formu, Tomáše Treglera, stejně jako všechny ostatní soupeře, porazil a titul obhájil.

V hlavních soutěžích startoval i náš kadet Šimon Bělík, který v singlu juniorů U-21 prohrál ve čtvrtfinále s pozdějším finalistou Patrikem Klosem. Zajímavější průběh měla jeho účast v singlu mužů, kde ve II. kole v krásném a vypjatém utkání porazil jednoho z nejlepších hráčů české Extraligy, havířovského Petra Davida. V osmifinále již výkon nezopakoval a prohrál s reprezentantem Davidem Reitšpiesem. V deblu společně s Tomášem Koldasem nejdříve, po kvalitním výkonu, porazili juniorský reprezentační pár Bako, T. Martinko, ovšem v dalším utkání již výkon nezopakovali a hladce podlehli páru Tomáš Tregler, Tomáš Konečný. Obdobně se k medailovým pozicím neprobojoval ani v mixu, kde si jen zkusili se trochu sehrát s havířovskou juniorkou Klárou Hrabicovou, se kterou se chystá na mix na MČR juniorů.

Fotogalerie s našimi hráči na našem flickrovém účtu, viz https://www.flickr.com/photos/organize/?start_tab=new_set .

Šimon Bělík se však ocenění na turnaji přece jen dočkal. V anketě České asociace stolního tenisu ( ČAST ) Stolní tenista roku 2018 byl oceněn jako Talent roku 2018, ve které byl nejprve v první fázi vybrán fanoušky mezi finalisty a poté odbornou komisí, složenou z reprezentačních trenérů, členů Výkonného výboru ČAST, předsedy odborný komisí ČAST byl z těchto finalistů vybrán jako vítěz v této kategorii.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.