Nový ročník 2019/2020 české Extraligy mužů zahajujeme doma 30.8.2019 v 17h

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 Nový ročník 2019/2020 české Extraligy mužů zahajuje TTC Ostrava 2016 doma, již v pátek 30.8.2019 v 17:00 hod. Naším prvním soupeřem bude tým KT Praha, který posílil svoji sestavu o zkušeného, bývalého reprezentanta ČR, Martina Olejníka ( loni DTJ Hradec Králové ), který tak doplní další dva zkušené hráče, rovněž ex-reprezentanty ČR, Tomáše Pavelku a Bohumila Vožického. Soupeř, díky tomuto posílení, dokonce sebevědomě ohlásil útok na mistrovský titul. 

   Náš tým nastupuje do nového ročníku české Extraligy mužů jako jednoznačně nejmladší tým, s věkovým průměrem hráčů v základu družstva 22 let ( za námi s odstupem další týmy s věkovým průměrem 25 a 27 let, ostatních pět týmů nad 30 let ), což se možná na první pohled bude jevit jako nevýhoda, ale věříme, že postupem času, v průběhu a na konci sezóny, se toto naopak změní v naši jasnou výhodu. Zejména, jestli se bude správně dodržovat i nové pravidlo v české Extralize proti zdržování hry, ze strany některých hráčů, a to, aby byla rozehrána nová výměna do 10 sekund od ukončení předchozí výměny. Mělo by tak dojít k významnému zkrácení doby utkání. Přistoupili jsme rovněž k možnosti začátků domácích utkání již od 17:00 hod., čímž chceme umožnit našim divákům shlédnutí našich celých zápasů s přijatelným koncem utkání. Jsme přesvědčeni, že právě mladí hráči by měli být základním stavebním kamenem týmů české Extraligy, doplněni staršími, zkušenějšími hráči. 

   Naší jedničkou je levoruký Chilan Felipe Olivares ( ročníkově 27 let ), nejlepší chilský hráč, dvojkou bývalý mládežnický reprezentant ČR, čerstvě ženatý Ondřej Bajger ( 25 let ) a trojkou současný kadetský a juniorský reprezentant ČR Šimon Bělík ( 15 let ). Na pozici trojky se často bude střídat, zejména při jeho zahraničních kadetských a juniorských mládežnických reprezentačních akcích, s Tomášem Koldasem ( 19 let ), který loni reprezentoval ČR v kategorii U23 v dlouhodobé mezinárodní Superlize. Připraven zaskočit je samozřejmě stále i Petr Korbel, spíše však už jen výjimečně.

   Zveme všechny naše fanoušky, aby podpořili naše mladé hráče, vstup na českou Extraligu je zdarma. Zápasy Ligy mistrů mužů ročníku 2019/2020, do které se nám podařilo probojovat již počtvrté v řadě a opět jsme jediný český zástupce, rozehrajeme doma 12.9.2019 od 18:00 hod., o Lize mistrů však budeme referovat samostatně.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.