První domácí zápas v Lize mistrů proti vítězi Poháru ETTU 2017

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ve středu 25.10.2017 v 18:00 hod se poprvé představíme domácímu publiku v Lize mistrů !

Hostíme francouzský klub Stella Sport La Romagne, úřadujícího vítěze Poháru ETTU 2017, současný vedoucí tým francouzské ligy Pro A, sedmý nejvýše nasazený tým v Lize mistrů ! V sestavě se dvěma Číňany, jeden hrající penholderem ( tzn. „tužkové“ držení pálky ) a rumunským reprezentantem, který opakovaně mj. porazil světovou legendu, Němce Timo Bolla !

Jedná se přímý souboj o druhé místo ve skupině, ve kterém chceme favorita utkání překvapit a zvítězit a věříme v silnou podporu domácího publika ! Nastoupíme samozřejmě v naší plné sestavě !

Řecký obranný val Panagiotis Gionis, 12. hráč Evropy, současná světová dvojka mezi obranáři, který bude chtít dokázat, že tento divácky atraktivní styl stále může agresivní útočníky porážet !

Srbská „zlatá ruka“ Aleksandar Karakaševič, který svým legendárním bekhendem již překonal mnoho „papírově“ silnějších soupeřů !

A samozřejmě „český válec“ Tomáš Tregler, který svými agresivními údery dokáže dostat do úzkých nejednoho favorita !

Na lavičce bude samozřejmě připraven benjamínek týmu Ondřej Bajger, který je připraven nejen zasáhnout do hry, ale zejména řádně rozehrát své spoluhráče ! Na trenérské lavičce budou hráčům radit hrající kouč Petr Korbel a šéftrenér Tomáš Demek. Doplní je i další členové našeho týmu, Richard Korbel a fyzioterapeut a masér týmu Milan Szczurek a naši mladí hráči, kteří se postarají o ukazatel skóre a sběr míčků, což je letošní novinka Ligy mistrů, aby mělo utkání rychlejší spád.

Zveme tímto všechny příznivce, kteří chtějí živě vidět špičkový stolní tenis, nejrychlejší ze sportů, ve kterém si mohou i vychutnat neviditelné rotace, které plastovému míčku budou udělovat všichni z hráčů, aby dorazili na ostravské Výstaviště Černá louka ( Černá louka 3235, Ostrava ), kde v Pavilonu A2 v 1. patře utkání tradičně proběhne !

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.