Semifinále play off proti DTJ Hradec Králové jsme vyhráli 3:0 na zápasy

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Semifinále Play Off Extraligy proti DTJ Hradec Králové začalo 1. zápasem ve čtvrtek 10.5.2018 v 18:00 hod , po kterém jsme vedli 1:0, protože jsme hosty porazili 4:1, více na https://www.ping-pong.cz/favorite-v-prvnim-semifinale-play-off-muzu-nezavahali/ ! Série pokračovala 2. zápasem v pátek 11.5.2018 v 18:00 hod v naší domácí hale na ostravském Výstavišti a vyhráli jsme ještě jednoznačněji 4:0, takže do Hradce Králové jsme odjížděli  s vedením 2:0 v celé sérii, více na https://www.ping-pong.cz/nemilosrdni-favorite-el-nino-ostrava-vedou-v-semifinale-play-off-20/  nebo na http://stolnitenisextra.cz/prazske-el-nino-a-ttc-ostrava-2016-bez-ztraty-kyticky/ ! Za náš tým se opět představily všechny naše hvězdy, řecký obranář Panagiotis Gionis, český reprezentant, Mistr ČR 2018 v deblu Tomáš Tregler a srbská jednička Aleksandar Karakaševič, kteří všichni tři před pár dny přiletěli z MS družstev ve Švédsku. Aleksandar Karakaševič přitom v pondělí 7.5.2018 dokázal přispět výhrou v kvalifikaci ME družstev k senzačnímu vítězství Srbska nad Anglií 3:0 ! Angličané přitom hráli v plné sestavě, s jakou se stali minulý týden největší senzací na MS ve Švédsku, když se dokázali probojovat do čtvrtfinále, neboť dokázali porazit silný Tchaj-wan a především hvězdné Japonsko ! Diváci tak viděli skvělý stolní tenis !

Na obou domácích zápasech proběhla i tombola se stolně-tenisovými cenami, vstupné pro dospělé bylo symbolických 50,- Kč, mládež do 12-ti let má vždy vstup zdarma !

Třetí zápas v Hradci Králové, v pondělí 14.5.2018 od 18:00 hod již rozhodl o našem postupu do finále !! Domácí sice díky skvělému Martinu Olejníkovi drželi s našimi hráči krok, ale naše vítězství 4:2 bylo i tak zasloužené a opět po roce tak vracíme finále české Extraligy mužů do Ostravy, do naší domovské haly na ostravském Výstavišti ! Více na http://stolnitenisextra.cz/o-cesky-trun-prazske-el-nino-a-ttc-ostrava-2016/ nebo na https://www.ping-pong.cz/rozhodnuto-finale-extraligy-si-zahraji-ostrava-el-nino/ !

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.