TTC Ostrava 2016 hostí nejslavnější klub světa v Lize mistrů

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nejslavnější klub světa, obhájce loňského vítězství v Lize mistrů a nejvýše nasazený tým letošního ročníku, německý rekordman v počtu sportovních titulů, Borussia Düsseldorf, soupeřem českého mistrovského TTC Ostrava 2016 ve čtvrtém utkání základní skupiny Ligy mistrů  !!!

Do Ostravy dorazil německý favorit celé soutěže i s největší evropskou hvězdou, sedminásobným Mistrem Evropy ve dvouhře, aktuálním hráči č. 3 na světě, Němcem Timo Bollem a společně s ním i africká dvojka, Egypťan Omar Assar, zřejmě fyzicky největší hráč světové špičky a mladý Švéd Anton Källberg, hráč s jedním nejnebezpečnějších servisů na světě. Nizozemský trenér Danny Heister tedy evidentně nic nepodceňuje.

Více o utkání si můžete přečíst na http://stolnitenisextra.cz/svatek-stolniho-tenisu-v-ostrave/ nebo na https://www.ping-pong.cz/ostrava-hosti-v-lize-mistru-obhajce-trofeje/ ! Utkání si všímá i jeden z nejčtenějších sportovních serverů v ČR, viz https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/350220/korbel-se-tesi-na-hvezdneho-bolla-a-plekanec-rad-bych-ho-do-vitkovic.html !

Utkání začíná ve středu 14.11.2018 od 18:00 hod v Pavilonu A2 na ostravském výstavišti Černá louka !!! Fanoušci, kteří chtějí vidět špičkový stolní tenis a povzbudit naše hráče v boji proti gigantovi evropského stolního tenisu jsou srdečně zváni.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.