TTC Ostrava 2016 vede ve FINÁLE PLAY OFF 2:0 na zápasy a pokračujeme v Praze

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

TTC Ostrava 2016, vyhlášený jako nejlepší sportovní kolektiv Města Ostravy za loňský rok, opět přináší do Ostravy FINÁLE PLAY OFF české Extraligy !!! Loni jsme do Ostravy po 19-ti letech vrátili titul Mistra ČR a i letos chceme titul opět získat. Chceme tak i potvrdit ocenění i od Moravskoslezského kraje, kterým jsme byli rovněž vybráni mezi nejlepší sportovní týmy celého kraje. Finálová série na 3 vítězné utkání začíná dvěma zápasy u nás doma v Ostravě, v pondělí 21.5.2018 a v úterý 22.5.2018, vždy od 18:00 hod. Poté pokračuje v Praze, v herně našeho finálového soupeře SF SKK EL Niňo Praha, a to ve čtvrtek 24.5.2018 třetím zápasem, případně pokračuje v pátek 25.5.2018, rovněž vždy od 18:00 hod a kdyby byl stav série nerozhodný 2:2, tak se rozhodující páté utkání odehraje opět u nás doma v Ostravě, v pondělí 28.5.2018 od 18:00 hod.

 Pro naše soupeře z Prahy, zvyklé na jejich malou hernu s minimálním počtem diváků, hodláme připravit u nás doma v Ostravě bouřlivé prostředí, v největší české hale, kde se trénuje a hraje stolní tenis, a proto ji potřebujeme opět naplnit našimi fanoušky, takže tímto ZVEME VŠECHNY FANOUŠKY STOLNÍHO TENISU NA NAŠE DOMÁCÍ UTKÁNÍ ! POTŘEBUJEME VÁS K TOMU !!!

  Možná budou naše první dvě domácí utkání v pondělí 21.5.2018 a v úterý 22.5.2018 poslední možností vidět v akci naše zahraniční opory, jednoho z nejlepších světových obranářů, Řeka Panagiotise Gionise a legendárního Srba Aleksandara Karakaševiče, zvaného ve světě „Mr. Backhand“, tak neváhejte a přijďte osobně naše utkání navštívit. Navíc se náš tým ve finále může opřít i o loňského krále play off české Extraligy, českého reprezentanta Tomáše Treglera, který měl loni hlavní podíl na zisku titulu, když všechna svá utkání v play off vyhrál. Kromě nich je připraven i další náš mladý hráč, člen širšího kádru české reprezentace Ondřej Bajger , společně s hrajícím koučem Petrem Korbelem. Trenérské rady a taktiku je připraven na lavičce poskytovat i trenér Tomáš Demek, poslední trenér, pod jehož vedením získali čeští mužští reprezentanti medaili z ME.

 Informace o jednotlivých utkáních budeme zde v článku postupně doplňovat, čerstvé informace sledujte i na facebookovém profilu TTC Ostrava 2016 ( @ttcostrava2016 ), kde budou vždy těsně před každým utkáním zveřejněny odkazy na live přenosy v HD kvalitě se sportovním komentářem utkání.

1. utkání jsme vyhráli 4:0 ! 

Ve finálové sérii jsme se ujali vedení 1:0 ! První utkání, v pondělí 21.5.2018 v Ostravě, jsme vyhráli 4:0 a přestože výsledek vypadá jednoznačně, tak průběh jednotlivých zápasů byl mnohem vyrovnanější. Více info na https://www.ping-pong.cz/hraci-ostravy-vstoupili-finale-bez-ztraty-bodu/  nebo na http://stolnitenisextra.cz/favorit-nezavahal-prvni-zapas-finalove-serie-vyhral-40/ !

Videoreportáž České televize z prvního utkání na http://www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/375215-stolni-teniste-ttc-vedou-ve-finale-ligy-nad-el-ninem/ !

2. utkání jsme také vyhráli 4:0 ! 

Ve finálové sérii jsme se ujali vedení 2:0 ! Druhé utkání, v úterý 22.5.2018 v Ostravě, jsme opět vyhráli 4:0 a přestože soupeř zamíchal se sestavou, tak jsme opět jednoznačně vyhráli, i když musel jeden z našich hráčů odvracet mečbol soupeře. Více info na https://www.ping-pong.cz/ostrava-ve-finale-extraligy-vede-uz-20/ nebo na http://stolnitenisextra.cz/ttc-ostrava-2016-jedno-vitezstvi-od-obhajoby-titulu/ ! Videoreportáž České televize z druhého domácího utkání na http://www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/375274-el-nino-i-podruhe-narazilo-na-reckou-zed-gionis-priblizil-ostravu-k-obhajobe-titulu/ !

 

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.