TTC Ostrava 2016 počtvrté v řadě v evropské Lize mistrů

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

TTC Ostrava 2016 je, počtvrté v řadě, v nejprestižnější evropské klubové soutěže – Lize mistrů. Právo účasti má pouze 16 nejlepších týmů Evropy a TTC Ostrava 2016 je od svého vzniku již počtvrté mezi nimi. I letos tak budou mít čeští fanoušci možnost, vidět špičkový stolní tenis na vlastní oči v naší herně na ostravském výstavišti Černá louka, v hlavním Pavilonu A2, kde náš klub od počátku působí.

Diváci se tak mohou těšit na minimálně tři zápasy v základní skupině B, kde nám byli nalosováni mimořádně silné evropské kluby, které budou našimi soupeři. Nejvýše nasazeným v naší skupině B je dánský Roskilde Bordtennis BTK 61 ( 4. nasazený v Lize mistrů ), druhým nasazeným týmem v naší skupině je ruský TTSC UMMC Jekatěrinburg ( 6. nasazený v Lize mistrů ), loňský finalista Ligy mistrů ( !! ), který má dokonce tak silné družstvo, že jejich rezervní tým je přímo nasazený do třetího kola, jako č. 8, v druhé klubové soutěži Europe Cup ( bývalý Pohár ETTU ), což nemá v Evropě obdoby. Třetím nasazeným týmem v naší skupině je rakouský SPG Walter Wels ( 11. nasazený v Lize mistrů ), více na https://www.ettu.org/en/events/table-tennis-champions-league-men/participants-draws/

Již jsou známy i termíny utkání Ligy mistrů, domácí zápasy bychom měli odehrát následovně :

Ve čtvrtek 12.9.2019 od 18:00 hod odehrajeme 1. kolo s ruským TTSC UMMC Jekatěrinburg.

Ve čtvrtek 31.10.2019 od 18:00 hod odehrajeme 4. kolo s dánským Roskilde Bordtennis BTK 61.

V pondělí 9.12.2019 v 18:30 hod odehrajeme poslední zápas ve skupině, 6. kolo s rakouským SPG Walter Wels.

Venkovní zápasy odehrajeme ve 2., 3. a 5. kole skupinových zápasů, a to následovně :

V pátek 18.10.2019 od 18:30 hod v rakouském SPG Walter Wels.

Ve čtvrtek 24.10.2019 od 18:00 hod v dánském Roskilde Bordtennis BTK 61.

V pátek 6.12.2019 od 15:00 hod na Uralu, v ruském TTSC UMMC Jekatěrinburg.

Bližší informace o našich soupeřích postupně sledujte na našich webových stránkách a facebookovém profilu.

Přivítáme nové sponzory našeho klubu, kteří by se chtěli prezentovat přímo i na konkrétní utkání Ligy mistrů.

Pro firmy a společnosti, které mají zájem být přímo prezentovány na ruském, dánském či rakouském trhu, se totiž nabízí jedinečná možnost spolupráce s naším klubem, s možností osobních setkání se sponzory našich soupeřů, např. při našich venkovních utkáních, často i na společných pozápasových večeřích. Zejména návštěva Jekatěrinburgu, čtvrtého největšího ruského města, ekonomicky však třetího nejvýznamnějšího města ( po Moskvě a Sankt Petěrburgu ), centru Uralu, které je jedním z prvních průmyslových center Ruska, s obrovským nerostným bohatstvím, může našim partnerům otevřít dveře k obchodní spolupráci s tamními významnými firmami.

Všechny zápasy evropské Ligy mistrů mužů stolního tenisu mají vysokou sledovanost nejen v evropských zemích, ale zejména v Asii, díky neuvěřitelné popularitě našeho sportu v asijském regionu.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.