TTC Ostrava 2016 je podruhé v řadě MISTR České republiky !!!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

TTC Ostrava 2016 dokázal obhájit loňský titul Mistra ČR, takže je náš tým oficiálně Mistrem ČR 2017 i Mistrem ČR 2018 !!! 

Finálovou sérii jsme ukončili v nejkratším možném termínu po třech vítězných utkáních ! Nejprve jsme dvakrát zvítězili doma v Ostravě, v obou případech 4:0 a poté jsme na stolech soupeře v Praze zvítězili v nejdramatičtějším utkání celé sezóny 4:3, když naši hráči vyhráli rozhodující čtyřhru za nerozhodného stavu 3:3 po dvouhrách. 

Bližší informace o jednotlivých utkáních finálové série :

       1. utkání 21.5.2018 v Ostravě : TTC Ostrava 2016SF SKK EL Niňo Praha  4:0 

Více o utkání na https://www.ping-pong.cz/hraci-ostravy-vstoupili-finale-bez-ztraty-bodu/ , nebo na http://stolnitenisextra.cz/favorit-nezavahal-prvni-zapas-finalove-serie-vyhral-40/ a ve zpravodajství České televize, včetně krátkého videosestřihu http://www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/375215-stolni-teniste-ttc-vedou-ve-finale-ligy-nad-el-ninem/ !

       2. utkání 22.5.2018 v Ostravě : TTC Ostrava 2016SF SKK EL Niňo Praha  4:0

Více o utkání na https://www.ping-pong.cz/ostrava-ve-finale-extraligy-vede-uz-20/ , nebo na http://stolnitenisextra.cz/ttc-ostrava-2016-jedno-vitezstvi-od-obhajoby-titulu/ a ve zpravodajství České televize, včetně krátkého videosestřihu a v něm hned na úvod i jedna z nejhezčích výměn celého ročníku české Extraligy v podání řeckého obranáře Panagiotise Gionise  http://www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/375274-el-nino-i-podruhe-narazilo-na-reckou-zed-gionis-priblizil-ostravu-k-obhajobe-titulu/ ! 

        3. utkání 24.5.2018 v Praze : SF SKK EL Niňo PrahaTTC Ostrava 2016  3:4

Více o utkání na https://www.ping-pong.cz/ostrava-zdolala-el-nino-43-nadale-vladne-extralize-muzu/ , nebo na http://stolnitenisextra.cz/druhy-cesky-titul-pro-ttc-ostrava-2016/  a zhodnocení po utkání na  http://stolnitenisextra.cz/zaplnena-kotlarka-videla-skvely-stolni-tenis/ ! Podrobné zpravodajství o utkání rovněž na webu iDNES.cz https://sport.idnes.cz/panagiotis-gionis-stolni-tenis-obranar-finale-extraliga-cesko-pbw-/sporty.aspx?c=A180525_111015_sporty_elv  a opět i ve zpravodajství České televize, která zpracovala více než čtyřhodinové utkání v krátkém videosestřihu http://www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/375333-stolni-teniste-ttc-ostrava-porazili-el-nino-i-v-praze-a-udrzeli-titul/  !

 V celé finálové sérii potvrdil roli naší jedničky řecký obranář Panagiotis Gionis, který ukázal českým divákům, proč je jedním z nejlepších světových obranářů a předváděl svým soupeřům i divákům neuvěřitelné výměny. Také proto zůstal jako jediný z hráčů obou týmů ve finálové sérii neporažen, s bilancí 6:0 byl jasnou finálovou jedničkou ! V české extralize letos zaznamenal vynikající bilanci 22:1 !

 Další naší oporou byl loňský hrdina play off, český reprezentant Tomáš Tregler, který dokázal v obou finálových domácích utkáních vyhrát úvodní dvouhru a dát tak klid oběma svým zahraničním spoluhráčům do dalších utkání, čehož dokonale využili. V závěrečné čtyřhře celého letošního ročníku měl těžký úkol „podržet“ svého levorukého spoluhráče, který musel do čtyřhry nastoupit těsně po prohrané pětisetové bitvě a dokázal to parádně ! Svými údery vrátil klid na pálku i svému spoluhráči a s přehledem tuto čtyřhru zvládli. Ne nadarmo to je 5-ti násobný Mistr ČR ve čtyřhře mužů, přičemž svůj pátý titul získal letos ! Celou sezónu zakončil v české extralize s bilancí 31:7, přičemž jeho výkony gradovaly zejména od semifinálové série play off !

 Druhou sezónu v dresu TTC Ostrava 2016 zakončila vítězně i populární srbská legenda Aleksandar Karakaševič ! Současný prezident srbského stolně-tenisového svazu opakovaně dokazoval, proč je tak ve světě populární, zejména díky svému neuvěřitelnému backhandu a citem pro míček, jaký má na světě málokdo. Nebýt dvou pětisetových porážek v pražské malé hale Na Kotlářce v posledním utkání finálové série, zakončil by sezónu neporažen ! Ale to, že i poté se dokázal, ač unaven, zmobilizovat na rozhodující vítěznou čtyřhru, ukazuje na jeho kvality ! S bilancí 8:2 v české lize tak potvrdil to, co od něj tým v play off očekával.

Sezóna však pro naše hráče ještě nekončí, stále pokračují naši kadeti a junioři, nejprve na Mistrovství ČR družstev a poté náš kadet i na ME juniorů a kadetů v Rumunsku. Rekapitulaci sezóny dospělých však přineseme v samostatném článku.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.