Ve finále play-off jsme v Praze prohráli 3:4 a mistrovský hattrick nezískali

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V nejdramatičtější finálové sérii play-off za poslední roky jsme v rozhodujícím utkání v Praze prohráli 3:4 a mistrovský hattrick tak nezískali. V sérii jsme tak podlehli pražskému celku SF SKK EL Niňo Praha 1:2 na zápasy a poprvé se tak tým TTC Ostrava 2016 musí spokojit jen se stříbrnými medailemi. Nepodařilo se nám zopakovat středeční výhru v Praze v prvním utkání, i když měl průběh utkání prakticky totožný průběh, bohužel nám však tentokrát chyběly dva míčky k mistrovskému titulu. Postupně jsme vedli v utkání již 3:1 na zápasy, ale v poslední dvouhře letošního ročníku, při stavu 3:2 pro nás, prohrál náš hráč 2:3, 9:11 v posledním setu. Pouhé 2 míčky nás tak dělily od výhry 4:2 a zisku třetího titulu v řadě. Následovala rozhodující čtyřhra a v ní náš osvědčený debl, který zvítězil již ve středu, poprvé v sezóně, ve svém pátém zápase, prohrál, opět nejtěsněji 2:3, když byl tři míčky od další výhry a sen o zlatém mistrovském hattricku se nám rozplynul a letos se tak musíme smířit „pouze“ se stříbrnými medailemi. 

    Více o utkání na oficiálním serveru České asociace stolního tenisu https://www.ping-pong.cz/el-nino-praha-porazilo-tesne-ostravu-a-ma-titul/ nebo na nejčtenějším českém serveru o stolním tenisu http://stolnitenisextra.cz/devaty-titul-stolnich-tenistu-prazskeho-el-nina/. Výsledky jednotlivých utkání na https://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?id=3227&kolo=133&rocnik=2018&oblast=420000.

Příští týden budou naši kadeti obhajovat mistrovský titul na Mistrovství České republiky družstev starších žáků v Ostravě, tak doufejme, že se kadetům obhajoba mistrovského titulu, na rozdíl od mužů, úspěšně podaří !

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.